לדעת, להבין ולעשות

הדרכות

אינטריום מדיה מספקת שירותי הדרכה פנים מול פנים למגוון רחב של תוכנות ופלטפורמות שיווק. כל תוכניות ההדרכה מותאמות אישית ללקוחות וזאת לאחר שיחה מעמיקה לגבי הצרכים והמטרות שהלקוחות רוצים להשיג.

הדרכות בעולם הוורדפרס

קורס ממוקד לבניית אתרים, חנויות מסחר אונליין ודפי נחיתה בסיסיים ומתקדמים ללא ידע או ניסיון, ללא קוד או הכרות עם עולם זה. ניתן לשלב קוד בקורס למתקדמים.

הדרכות פרסום בגוגל אדס

למדו כיצד לנהל קמפיינים (PPC) בעצמכם, באופן יעיל, בטוח ורווחי. ההדרכה מתמקדת ברשת החיפוש וגם ברשת המדיה, תוך הבנה לעמוק של הפלטפורמה והקמת קמפיינים אמיתיים.

הדרכות Google Tag Manager

Google Tag Manager הוא כלי חשוב מאוד שמטרתו לעזור לאנשי מקצוע כגון: מתכנתים, אנשי שיווק ומנהלי אתרים, לאחד את ההתממשקויות שלהם במקום אחד. עכשיו גם אתם יכולים.

הדרכות פרסום בפייסבוק

כל הכלים להצליח בפרסום אורגני וממומן בפייסבוק. ההדרכות מתמקדות ביצירת דף עסקי, הגדרות, יצירת קמפיינים מסוגים שונים ולמטרות שונות. כיצד להבין נתונים וגם איך לשווק נכון.

הדרכות גוגל אנליטיקס

לימדו איך לחבר את גוגל אנליטיקס לאתר שלכם, לגוגל אדס ולפייסבוק. ההדרכות מתמקדות בלמידת הכלים לפרטי פרטים עם דגש על קריאה נכונה של הנתונים הסקת מסקנות שבעזרתן תוכלו לחולל שינוי.

הדרכות פוטושופ

עידן הדיגיטל דורש מאיתנו להיות תמיד מעודכנים ולצאת בפרסומים ממוקדים בכל הזדמנות. לכל פרסום נדרשת גרפיקה. בואו ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמכם.